ЛъкиФит Бюти
Офертата е валидна от
10% отстъпка
при резервация с 50% невъзвръщаем депозит
Калкулирани в цената отстъпки за 3+ нощувки
3 нощувки -12%
4 нощувки -15%
5 нощувки -18%
6 нощувки -22%
7 нощувки -27%
ЛъкиФит Бюти е една от най-новите програма за отслабване и разкрасяване, която съчетава релаксиращото и отслабващо действие на програмите ЛъкиФит като в допълнение са заложени и нови терапии за подмладяване, освежаване и стягане на кожата. Допълнителните процедури в ЛъкиФит Бюти водят до премахване на целулита и намаляват мерките в проблемните места на тялото, а кожата Ви ще бъде ослепителна 7 дни по-късно.
Вид
настаняване
|
Период
|
01.10 12.11.2016
|
02.07-30.07.2016
10.09-17.09.2016 |
30.07-27.08.2016 |
---|---|---|---|---|
Единично настаняване в Студио Лукс |
7 нощи/ 8 дни
|
505,-Евро |
530,-Евро
|
583,-Евро |
Единично настаняване в Студио Лукс |
14 нощи/ 15 дни
|
758,-Евро |
795,-Евро
|
875,-Евро |
Настаняване на двама в Студио Лукс |
7 нощи/ 8 дни
|
808,-Евро |
848,-Евро
|
933,-Евро |
Настаняване на двама в Студио Лукс |
14 нощи/ 15 дни
|
1364,-Евро |
1432,-Еврo
|
1575,-Евро |
- Бюти
- ЛъкиФит Ултра
- ЛъкиФит Ултра
Програма ЛъкиФит Бюти включва
- Една терапия против целулит и за редуциране на мерките в проблемните зони – ханш, бедра, 50 мин., може да бъде заменена с класически масаж, по избор. *new
- Един пилинг за лице – ултразвуков (премахва най-външния кожен слой мъртви клетки ) + един радиочестотен лифтинг за лице (уплътнява и премахва бръчките), 50 мин. *new
- 2 масажа – класически (подобряват кръвоообращението и облечават мускулното напрежение), по 50 мин. *new
- Една пълна терапия с микронизирани натурални водорасли за тялото, с активно действащ антиоксидантно и пречистващо действие, 50 мин. *new
- Цялостна оценка на боди импеданса с професионален апарат "Танита" при пристигане и преди заминаване, лекарски прегледи и последващ контрол.
- Всекидневна програма, включваща гимнастика, планински преходи, танци, екскурзии (Рилски манастир, с. Ковачевица и с. Лещен, Роженски манастир, други),минерална вода за преходите. Фирмени тениски – 2 бр. и шапка.
- Конна езда в планината.
- 4 хранения на ден и ежедневен прием на «жива» вода и зеолит. Настаняване в студио Лукс, безплатен Wi-Fi интернет в целия хотел и две изцяло оборудвани с компютри зони, ежедневно пране на дрехите, ползвани при планински преходи, ползване на вътрешен басейн с джакузи, сауна, парна баня и фитнес.
- Цените не включват туристическа такса и застраховка – 0,80 евро на човек на ден, която се заплаща на място.
За резервации или повече информация – тел. +359 2 806 61 78 или +359 879 111 222; www.luckyfit.eu